Tel. 733 500 713 email: kontakt@centrumrehmed.pl

O nas

Jesteśmy małżeństwem fizjoterapeutów z wieloletnim stażem zawodowym. Prowadzimy terapię dorosłych, dzieci oraz niemowląt. Swoją wiedzę pogłębiamy na licznych zawodowych kursach, aby mieć jak największy warsztat pracy z pacjentem.

W terapii wykorzystujemy możliwie wiele metod rehabilitacji: terapię manualną, terapię tkanek miękkich, a także metody neurofizjologiczne u dzieci. Staramy się być na bieżąco z najnowszymi metodami rehabilitacji. W trakcie terapii ważne jest dla nas holistyczne podejście do pacjenta - skupiamy się nie tylko na dysfunkcjach pacjenta, ale przede wszystkim na jego możliwościach i mocnych stronach w procesie powracania do zdrowia. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, dbamy o sferę emocjonalną pacjenta, tak aby pod każdym aspektem czuł się w naszym gabinecie komfortowo.

Tworzymy młody i zgrany zespół. Zatrudniamy tylko najlepszych fizjoterapeutów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje,

Dobro pacjenta oraz postępy w procesie rehabilitacji stawiamy sobie jako najwyższy cel naszej pracy.

 • Kontakt z nami

  CENTRUM REHABILITACJI MEDYCZNEJ
  ul. Jana III Sobieskiego 47 D, 05-120 Legionowo

  tel: 733 500 713
  kontakt@centrumrehmed.pl

  Gabinet czynny:
  poniedziałek - piątek 8 -20
  Sobota  9 - 13

  SPOSÓB PŁATNOŚCI ZA USŁUGI

  • gotówka
  • przelew tradycyjny - ING Bank Śląski 87 1050 1025 1000 0090 9542 1773
  • szybki przelew na telefon

  czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej